mersin-dezenfeksiyon-şirketi-12

Mersin sınırları içerinde tüm alanlara ve yüzeylere Korona virüsüne karşı dezenfeksiyon uygulaması yapmaktayız. Dezenfeksiyon işi ciddiye alınması gereken bir durumdur. Eğer bilinçsizce yapılan bir uygulama olursa kesinlikle sonuç vermez. Bulunduğunuz ortamda Korona (Covid-19) hastalığı geçirmiş ya da teşhis konulmuş kişi var ise muhakkak dezenfeksiyon yapılması gerekmektedir.

Mersinde dezenfeksiyon hizmeti veren firmamız yeterli bilgiye ve donanıma sahip Sağlık Bakanlığı izni ile Dezenfeksiyon uygulaması yapmaktadır.

Dezenfeksiyon uygulaması yapıldıktan 5 dakika sonra bulunduğunuz ortamı kullanmaya devam edebilirsiniz. Lekesi veya kokusu yoktur. Kullandığımız tüm Dezenfeksiyonlar Sağlık Bakanlığı Onay Belgelidir.

Sadece iş yeri yada ev ortamı değil tüm alanlar için dezenfeksiyon ilaçlaması yapmaktayız. Mersinde bulunan tüm Okul, kreş, Toplu taşıma araçları, araba, kamyon, otel, apartman ortak kullanım, depo, spor tesisi, spor salonu, vücut geliştirme salonu, ev, villa, ofis alışveriş merkezi, avm, mağaza, imalathane, üretim tesisi gibi yerlerin dezenfeksiyon ilaçlamasını yapmaktayız.

Korona (Corona – Covid – 19) Virüsü atlatmış ve 10 günlük izalasyon süresini atlatmanız durumunda ekiplerimiz dezenfeksiyon uygulaması yapmaktadır. Bulunduğunuz ortamda tüm yüzeylere gelecek şekilde dezenfeksiyonun tüm alana yayılmasını sağlayacak şekilde ilaçlamasını yapıyoruz.

Virüsün yayılmamasını ve var olan virüsün yok edilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçerek en kısa süre içerinde sizi bu problemden kurtarıyoruz.

mersin ofis dezenfekte, mersin ev dezenfeksiyon, mersin araba dezenfekte, mersin dezenfekte şirketi, mersin ev dezenfeksiyon fiyatları

ALO İLAÇLAMA HATTI