Kokulu İlaçlama;

Kokulu ilaçlama genel olarak haşerelerin yoğun olduğu alanlarda geçerli bir uygulama yöntemidir. İnsansız alanlarda pire, kene vb. haşere ilaçlaması uygulamasında sıkça kullandığımız bir yöntemdir. Evlerde ve iş yerlerinde bu yöntem en son çözüm olarak uygulanmaktadır.  Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılmaktadır.

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlama genel olarak ev ve ofislerde kreşlerde gıda işletmelerinde kısacası her alanda kullandığımız yöntemlerden birisidir. İlaçlar kokusuzdur fakat etkisi oldukça kuvvetlidir. Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılmaktadır.

Jel İlaçlama

Jel ilaçlama uygulaması Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği aşırı derecede yoğun olduğu alanlarda (Gıda işletmeleri, Pastane, Kantin, Lokanta, Fast Food işletmeleri) kullanılır. Jel ilaçlar sadece hamam böcekleri için üretilmiş özel bir ilaçtır. Jel ilaçlama uygulaması Hamam böceği ilaçlamasının dışında kullanımı mümkün değildir. Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılmaktadır.

Yem İlaçlama

Yem ilaçlama uygulaması Fare, Sıçan ve Cardon ilaçlaması için kullanılan yöntemdir. Kemirgenlerde sadece yemleme uygulaması yapılmaktadır. Sıvı ilaçlama uygulaması ile Fareler ÖLMEZLER bu yüzden sadece fareler için özel üretilmiş olan zehirli yemler kullanılır. Kullanılan yemler ev içinde kimsenin ulaşılamayacağı alanlara konulmaktadır. Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılmaktadır.

ALO İLAÇLAMA HATTI